Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

24 Nisan 2017

 

MEDYA

20 Ocak 2011

Şahin K. ile aynı filmde...

Şahin K.'nın yeni filmi "Günah Keçisi"nde bir Birgün Gazetesi yazarı da rol alıyor...

reklam
Sahin K.'nın başrolünü oynadığı Günah Keçisi filminin kadrosunda yer alan o isim BirGün gazetesi yazarı ve uluslararası ILGA Birliği Başkanı Kürşad Kahramanoğlu.

Yapımcılığını Medya Mühendisi'nin üstlendiği, yönetmenliğini Cenk Özakıncı’nın yaptığı, müziklerini Batuhan Fırat’ın bestelediği ve senaryosunu Alper Erze’nin yazdığı filmde, Nuri Alço, Coşkun Gögen, Sevtap Parman, Ali Desidero olarak bilinen Yıldırım Memişoğlu ve Turgay Tanülkü'nün yanı sıra uluslararası ILGA Birliği Başkanı ve Birgün yazarı Kürşad Kahramanoğlu rol alıyor.

Bodrum, İstanbul ve Almanya da gerçekleştirilen çekimler, Türkiye'de bir sinema filminde ilk kez kullanılan ARRI firmasının çıkardığı dijital kamera ve onun destekleyicisi yüksek çözünürlüklü Weisscam ile yapıldı.

Şahin K.’nın hayatından hikayeler sunulan filmin konusu şöyle:

Almanya’daki şöhretli ve zengin, fakat mutsuz hayatını arkasında bırakıp sade ve normal bir hayata kavuşma arzusundaki Şahin K., Bodrum'a kaçar ve kahramanımızın yeni maceraları bu güzel sahil kasabasında başlar. Bodrum halkına kendini sevdiren ve ticarete atılan Şahin K. kötü şöhreti yüzünden kaybettiği oğlu Caner’e de kavuşma arzusu için çabalarken aynı zamanda kasabanın sıkıntılarını da çözecek olan bir “Halk Kahramanı” haline gelir. Tanınmadan huzurlu bir hayat sürmek isteyen Şahin K.’nın yaşadıkları kendisini tanıyan yabancı turistler yüzünden tekrar hareketlenmeye başlar. Şahin K. her ne kadar düzenli hayata geçme yeminleri etse de peşini bırakmayan şöhreti onu yeni maceralara sürükleyecektir…

Medyatava