Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

25 Nisan 2017

 

SİYASET

1 Temmuz 2012

Öcalan'la yatta görüşmüşler

Aydınlık, gündeme bomba gibi düşen iddialarına bir yenisini daha ekledi.

reklam
İmralı Adası’ndaki güvenlik görevlileri Aydınlık’a açıkladı.

Yat olayını aydınlatıyoruz

Öcalan, Çarşamba günü ABD’lilerle görüştü. Buluşma, MİT’e ait bir yatta gerçekleşti. İmralı’dan 14.00’da hareket eden yat, 16.00’da Ada’ya döndü. Öcalan’ın yattan inip inmediği ise bilinmiyor.

Aydınlık, İmralı Adası’ndaki güvenlik görevlileriyle görüştü ve Abdullah Öcalan hakkında yeni bilgilere ulaştı. Kaynaklar şu bilgiyi verdi: Son zamanlarda sık sık Ada dışına çıkarılan Öcalan, Çarşamba günü, MİT’e ait bir yatta ABD’lilerle buluştu. Görüşme 2 saat sürdü.

Ara istasyon işlevi görüyor

PKK lideri Abdullah Öcalan’ın, “programlı tedavi” denilerek sık sık İmralı Adası’nın dışına çıkarıldığını dün yazmıştık. Öcalan’ın, MİT Bursa Bölge Başkanlığı Merkez Misafirhanesi’ne götürüldüğünü ve buranın, bazı görüşmeler için ara istasyon işlevi gördüğünü vurgulamıştık.

Aydınlık
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

dogan
2 Temmuz 2012 23:13

mutlaka görüşmüşlerdir, ama gene yalan konuşup bu saf milleti kandıracaklarından emin olabilirsiniz...

semra
2 Temmuz 2012 00:45

aziz nesinin 'du bakali nolacak' adlı hikayesini okuyun , mutlaka

ZEYNEP
1 Temmuz 2012 19:54

en büyük düsman amerika degil,en büyük düsman icimizde uzaklara gitmeye gerek yok,TAM BIR IGRENC KOMEDI,UTANIYORUM BUGÜN YASANANLARDAN,DEMEKI ARTIK TÜRKIYEDE YA COCUK KATILI,YADA DOMUZ BAGIYLA INSANLARI ÖLDÜREN SEYTAN,YADA INSANLARI YAKAN CANAVAR OLUCAKSINKI HÜKÜMETIN SEVGISINI KAZANICAN,YOKSA VATANIN SEVIYORSAN HER SEYDEN ÖNCE VICDANLI BIR INSANSAN ISTE O ZAMAN SILIVRI

kepçe
1 Temmuz 2012 16:58

hiç şaşırman akp tabanı apo yu serbest görmek istiyor bu millet apoyu cumhurbaşkanıda yapar açıkçası pek de yakışır ee layık olduklarınızla yönetilirsiniz dimi ya....... peygamberimizin hadisine önem veren "müslümanlar" öyle mii

Ozanisius
1 Temmuz 2012 16:18

Sayın Teslim Olmak;

MHP ne zaman milliyetçi olmuşki...CIA komandoları 80 öncesinde yurtsever gençlerin kanını akıtırdı hep.Devrimciler 6. filoyu kovalarken onlarda devrimcileri kovalardı.Gerçek milliyetçiler,gerçek vatanseverler biziz.Biz Kemalistler.Çünkü sadece biz idealist bir şekilde ülkemizi sevdik ve bunun için bedel ödedik.Amerikan milliyetçileri değil.Ama lanet olsun ki başımızda partimizin ve ülkemizin yurtsever geçmişine sahip çıkacak bir yönetim yok.Hepsi satılık!!!

Tüm Yorumlar (11)

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLERİMİZ