Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

25 Nisan 2017

 

GÜNCEL

3 Aralık 2012

Tacizci: Engel olamıyorum

"Elimde değil, kendime hakim olamıyorum. Benimki hastalık, tedavi olmak istiyorum."

reklam
Ruhan YALÇIN / TEKİRDAĞ, (DHA) - TEKİRDAĞ'da takip ettiği kadınları, apartman girişlerinde ve asansörde sıkıştırarak taciz ettiği iddia edilen 2 çocuk babası 31 yaşındaki H.M., giydiği eşofman sayesinde yakalandı. Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan H.M., "Elimde değil, kendime hakim olamıyorum. Benimki hastalık, tedavi olmak istiyorum" dedi.

Tekirdağ'da son bir hafta içerisinde 8 farklı kadının elle taciz edilmesi, Asayiş Şubesi ekiplerini harekete geçirdi. Çınarlı ve 100'ncü mahallelerinde takip ettiği kadınları apartman girişinde ve asansörde sıkıştırarak taciz eden H.M., kadınların verdiği ifadeler, güvenlik kameraları görüntüleri ve giydiği eşofman sayesinde yakalandı. Oto yıkamacı olan H.M., gözaltına alındıktan sonra Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. İfadesinde kadınları taciz ettiğini itiraf eden H.M., kendisine hakim olmadığını ve tedavi olmak istediğini söyleyerek, "Pişmanım elimde değil kendime hakim olamıyorum benimki hastalık tedavi olmak istiyorum" diye kendisini savundu.

Taciz ettiği öne sürülen 8 kadından 2'si şikayetçi olurken, ifadesinin ardından Tekirdağ Adliyesi'ne sevk edilen H.M., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

sebla
3 Aralık 2012 13:48

Doğru söylüyor:Bu bir hastalık. Ama tedavisi olduğundan şüpheliyim.Ayrıca tutuksuz yargılanması akıllara seza bir durum.


GÜNCEL KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLERİMİZ