Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

27 Nisan 2017

 

GÜNCEL

18 Nisan 2013

Kastamonu Adliyesi'nde kavga

Cinayet sanığının tutuklanmasına tepki gösteren yakınları ile maktulün akrabaları arasında çıkan kavga nedeniyle 6 kişi gözaltına alındı.

reklam
KASTAMONU (AA) - Kastamonu Adliyesinde cinayet sanığının tutuklanmasına tepki gösteren yakınları ile maktulün akrabaları arasında çıkan kavga nedeniyle 6 kişi gözaltına alındı.

Kastamonu Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Bayram K. (53) ve tutuksuz yargılanan oğlu Saim K. (25), davacı Hüseyin Keten ve Nuran Akman ile tarafların avukatları katıldı.

Bayram K, söyleyeceği bir şey olmadığını belirtti, oğlu Saim K. ise suçlamaları kabul etmediğini kaydetti.

Mahkeme heyeti, Saim K'nın tutuklanmasına karar vererek, tanıkların dinlenmesi ve eksiklerin giderilmesi amacıyla duruşmayı erteledi.

Duruşmanın ardından karara tepki gösteren sanık yakınları ile maktulün akrabaları arasında adliyenin bahçesinde başlayan tartışma, kavgaya dönüştü. Polisin sonlandırdığı kavganın ardından İ.Y, B.Y, Ö.A, Z.A, H.A. ve V.A. gözaltına alındı.

Kastamonu'da 26 Mart 2010'da silahla vurulan Ali Akmanoğlu (27) hayatını kaybetmiş, maktulün birlikte kaçtığı Seher K'nın babası Bayram K. ve kardeşi Saim K. cinayetle ilgili gözaltına alınmıştı.