Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

25 Nisan 2017

 

GÜNCEL

3 Haziran 2013

İzmir'de son durum böyle

İzmirliler Gündoğdu Meydanı'nda toplandı. GALERİ

reklam
DHA - İzmir'de geçen cuma gününden bu yana süren Taksim Gezi Parkı protestoları kapsamında, büyük bölümünü lise öğrencilerinin oluşturduğu yaklaşık 5 bin kişi, bugün öğleden sonra Gündoğdu Meydanı'nda toplandı.

Sosyal paylaşım sitelerinden yapılan çağrılar doğrultusuna büyük bölümü siyah giysiler giyen gençler, Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde yürüyüş yapıp alana geliyor.

Hükümet ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan aleyhinde sloganlar atan, ellerinde Türk bayrakları taşıyan grubun gösterisi sürüyor.İZMİR'DE HER GÜN 2 SAAT TAKSİM DAYANIŞMASINA DESTEK

İzmir Barosu, İzmir Tabip Odası, DİSK, KESK, TÜRK-İŞ ve TMMOB'dan oluşan 'İzmir Emek ve Demokrasi Bileşenleri', Taksim Dayanışması'nın taleplerini desteklediklerini açıkladı.

Buna göre Gezi Parkı'ndaki inşaatlardan vazgeçilmesi, İstanbul Valisi ve Emniyet Müdürü'nün istifası, gaz bombası kullanılmasının yasaklanması, gözaltına alınanların serbest bıraklması ve ülkedeki tüm meydan ve kamusal alanlarda toplantı, eylem yasaklarına son verilmesini içeren talepler yerine gelene kadar, İzmir Emek ve Demokrasi Bileşenleri, her gün saat 19.00-21.00 arasında Alsancak Gündoğdu Meydanı'nda bir araya gelecek.

AYRINTILAR GERÇEK GÜNDEM'DE