Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

27 Nisan 2017

 

YURTTAN HABERLER

5 Eylül 2013

Balyalılar'dan Özpolat'a ziyaret

Edremit Balyalılar Derneği yönetimi, Mimar Hasan Özpolat’ı makamında ziyaret etti.

reklam
Edremit’te hizmet veren Edremit Balyalılar Derneği yönetimi, Altınoluk Belediye Başkanı Mimar Hasan Özpolat’ı makamında ziyaret etti.

Edremit Balyalılar Derneği, Altınoluk Belediye Başkanı Özpolat’ı makamında ziyaret etti ve bilgi alışverişinde bulundu. Dernek Başkanı Fahri Yaşar ve üyelerinin katıldığı ziyarette konuşan başkan Fahri Yaşar, Başkan Özpolat'ın çalışmalarını çok beğendiklerini, Altınoluk'ta birçok başarılı işe imza attığını, sadece Altınoluk'a değil çevre köylere ve beldelere de her zaman elinden gelen desteği verdiğini söyleyerek, “Belediye Başkanı Hasan Özpolat, bizlere her ihtiyacımızda yardımcı oldu. Bizleri yalnız bırakmadı. CHP’den Edremit Belediyesi için aday adaylığı olduğunu biliyoruz. Çok isabetli bir çıkış yapmış. Edremit’te de büyük işlere imza atacağından eminiz. Edremit’i daha ilerilere taşıyacak bir kişidir. Hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Yaptıkları nezaket ziyaret ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Hasan Özpolat ise, “Biz imkanlarımızı zorlayarak kapımızı çalan kurum, kuruluş, dernek, oda, muhtarlık, her kim olursa olsun ayırt etmeden destek olmaya çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

İmkanlarımız olduğu sürece yardımdan kaçınmayız. Çünkü birlikten kuvvet doğduğuna inanan bir yönetime sahibiz. Altınoluk Belediyesi’nin çalışkan ve fedakar ruhunu Edremit’e de yansıtmaya talip olduk. Umarız alnımızın akı ile bu işin üstesinden de geleceğiz” şeklinde konuştu.