Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

23 Nisan 2017

 

VİDEO HABER

11 Eylül 2013

İşte Ahmet'in son görüntüleri

Ahmet Atakan, eylemde görüntülerde görünmeyen bir kişi ile tartışırken görülüyor.

reklam
HATAY’da, ODTÜ eylemlerine destek için düzenlenen sokak gösterilerinde yaşamını yitiren 23 yaşındaki Ahmet Atakan’ın ölüm nedenine ilişkin tartışmalar sürerken, elde edilen tüm görüntüler savcılık tarafından inceleniyor.

Son olarak ortaya çıkan ve düşme anını yansıtan görüntüler ile aynı bölgede çekilmiş görüntüler birlikte değerlendirilirken, ölen Ahmet Atakan’ın düşmeden önce iddia edildiği gibi bir gaz fişeğine hedef olup olmadığı da araştırılıyor. Savcılık soruşturmasının yanısıra, mülkiye müfettişleri de olayı incelemeye başladı.Emniyet Müdürlüğü tarafından, Ahmet Atakan’ın daha önce katıldığı bir eylemdeki görüntüleri de savcılığa ulaştırıldı. Görüntülerde, elinde taş bulunan Ahmet Atakan, eylemcilerin arasından sıyrılarak, görüntülerde görünmeyen bir kişi ile tartışırken görülüyor. Ölümünden bir kaç gün önce çekildiği belirlenen görüntülerde, Ahmet Atakan’ın karşısındaki kişiye çok kızgın olduğu dikkat çekiyor.

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

akllı olmak
11 Eylül 2013 22:38

kancıklar kancıklığını yapacaktır ama hiç merak etmesinler akıllı vicdanlı insanlar her zaman onları boğacaktır.!! oralıkta anarşizm ve bozgunculuk yapanlar asla güçlü değiller.. sinek misali mide bulandırırlar okadar...

birgün haberi
11 Eylül 2013 19:40

Ezgi Özen, yaşadıklarını şöyle anlattı: “Akrep ve TOMAların arkasında çevik kuvvet ekiplerinin olduğunu gördüğümde kitlenin arkasında kalmıştım. Çevik kuvvet ekipleri üzerime doğru nişan alarak plastik mermi ve gaz bombası attıkları için ilerleyemedim. Beni yakaladıklarında basın orada olduğu için aşırı şiddete maruz kalmadım. Fakat basından uzaklaşıp ‘gözaltı aracına götürüyoruz’ yalanıyla ekiplerin bekleme alanına götürüldüğümü fark ettiğimde biraz sonra neyle karşılaşacağımı anlatmak ister gibi polislerden biri elini bluzumun içine sokup sütyenimi çıkarmaya çalıştı.

yörük
11 Eylül 2013 16:21

ılımlı uyumlu amerikancı islamcılar türk ordusuna attığınız iftiraların,kurduğunuz komploların,itibarsızlaştırmaya çalışmaların,ve türk gençlerine yaptığınız bu zulmün hesabını soracağız burnunuzdan fitil fitil getirmek boynumuzun borcu olsun...

edirneli
11 Eylül 2013 16:02

ne bu şiddet bu celal. bu kadar hırs neye işarettir acaba? Allah rahmet eylesin.

E.Uzun
11 Eylül 2013 15:58

Zannederim binadan "dusmesi" tartistigi kisiler(polisle) ilgili olmali!

Daha once tartistigi "polislerin) rovans icin onu takip etmeleri ve balkonda iken vurulmasida olabilir!

Ancak, durup, dururken "spor"olsun diye "dusmedigi"cok acik. Olayin polisle ilgisi yuzde, yuz! Dusmeden once gaz fisegi ile vuruldugu, plastik mermi ile vuruldugu, veya arkasindan yukariya cikan polislerce balkondan atildigi gibi onlarca senaryo var, bu senaryolarin hepsinde birilerinin onu binadan asagiya attigi kesin ve senaryo degil!

Tüm Yorumlar (7)

VİDEO HABER KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLERİMİZ