Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

23 Nisan 2017

 

GEZİ - MEKAN

12 Eylül 2013

D-Hotel Maris'te festival var

Sezonun 2. Su Kayağı Festivali’ne ev sahipliği yapıyor.

reklam
Datça Yarımadası’nda yer alan eşsiz konumu, beş özel plajı ve sunduğu lüks hizmet seçenekleri ile yüksek beklentilere hitap eden D-Hotel Maris, 17 – 22 Eylül tarihleri arasında Alman Su Kayağı Slalom Ustası Holger Brümmer koçluğunda sezonun 2. Su Kayağı Festivali’ne ev sahipliği yapıyor.

Sahip olduğu benzersiz lokasyon ile sakin hava gerektiren su kayağını yaparken diğer bir yanda rüzgar gerektiren sörf ya da yelkenin keyfini çıkarabileceğiniz, Datça’daki en iyi su sporları alternatiflerini ve ekipmanlarını bünyesinde bulunduran D-Hotel Maris, heyecan dolu Su Kayağı Festivali’ne ev sahipliği yapıyor. D-Hotel Maris, Su Kayağı Slalom Ustası Holger Brümmer koçluğunda 17-22 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Su Kayağı Festivali’nde yerli ve yabancı su kayağı tutkunlarını ağırlayacak.
Bu ayrıcalıklı etkinlikte otel ait 409 hp ve zerooff’lu 2011 modeli iki Ski Nautique 200 ile D-Hotel Maris, misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatacak. Etkinlik süresince koya altı şamandıranın yerleştirileceği slalom parkuru kurulacak. Katılım için mono ski başlangıcı şart.

Profesyonel Su Sporları Yapma Ayrıcalığı
Tatilinde adrenalin ve spordan vazgeçemeyenler için D-Hotel Maris, bölgedeki en iyi su sporları alternatiflerini ve ekipmanlarını bünyesinde bulunduruyor. Sahip olduğu benzersiz lokasyon ile sakin hava gerektiren su kayağını yaparken diğer bir yanda rüzgar gerektiren sörf ya da yelkenin keyfini çıkarabilirsiniz. Uzun süredir sörf ya da yelkenden uzak kaldıysanız, Uluslararası VDWS Sörf ve Yelken Okulu’ndan sertifikalı eğitmenler eşliğinde bilgilerinizi pekiştirebilir; henüz sörf ya da yelken sporu ile tanışmadıysanız tatiliniz süresince alacağınız üç günlük kurs ile uluslararası geçerliliği olan sertifikaya sahip olabilirsiniz. Yetişkinlerin yanı sıra sekiz yaş ve üzeri çocukların da katılabileceği program, çocuklara farklı bir deneyim yaşatırken, yeni bir spor dalını keşfetmenin heyecanı ile tatillerini daha da zevkli bir hale dönüştürüyor.

Otel, D-Gym fitness merkezinde içinde sunduğu pilatesmatwork, aquagym, gymstick, zumba, spinning, plaj voleybolu, rehberli dağ bisikleti turları, kişisel fitness programlarıyla da tatilde bile spordan vazgeçemeyenler için ideal adres. Tüm bu aktivite çeşitlerinin yanı sıra Alman Tenis Okulu Ever Court’un sertifikalı eğitmenleri tarafından koordine edilen üç kortlu tenis merkezi D-Hotel Maris’te sizi hayatınızın koşturmasından uzaklaştıracak spor seçenekleri arasında. Spordan sonra kaslarınızı dinlendirmek için dünyaca ünlü ve birçok ödüle sahip olan ve Türkiye’de ilk kez bir resort otelde misafirlerle buluşan ESPA at D-Hotel Maris de ayrıcalıklı bir spa deneyimi yaşatıyor.

D-Hotel Maris, Türkiye’de “TheLeadingHotels of the World” Üyesi olan tek resort otel.