Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

29 Nisan 2017

 

GEZİ - MEKAN

25 Eylül 2013

Bayramda ünlüler geçidi var

Başta Antalya ve KKTC'deki otellerde olmak üzere ünlü sanatçılar 'yoğun mesai' yapacak.

reklam
Mehmet ÇINAR / ANTALYA, (DHA)- KURBAN Bayramı'nda başta Antalya ve KKTC'deki otellerde olmak üzere ünlü sanatçılar 'yoğun mesai' yapacak. Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Sibel Can, Volkan Konak gibi birçok sanatçı 5 yıldızlı otellerde sahneye çıkacak.

Tatil süresi 9 gün olarak belirlenen Kurban Bayramı için Antalya ve Kıbrıs'taki 5 yıldızlı oteller, birbirinden ünlü sanatçıların yer alacağı programlar nedeniyle şimdiden doldu. Birçok ünlü sanatçının çalışarak geçireceği Kurban Bayramı'nda Sibel Can, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Volkan Konak, Candan Erçetin ve Ferhat Göçer gibi sanatçılar, yer aldıkları programların yıldızı olacak. Kurban Bayramı nedeniyle sahne alacak ünlülerden bazılarının tek program yaparken Sibel Can, Volkan Konak, Candan Erçetin ve Ferhat Göçer ikişer program yapacak.

ÜNLÜLER HANGİ OTELLERDE

Sezen Aksu ve Mustafa Ceceli: Mardan Palace Hotel'de (Kundu/Antalya) * Ajda Pekkan, Ebru Gündeş, Ferhat Göçer, Erol Evgin: Rixos Sungate Hotel'de (Beldibi/Antalya), * Gülşen: Gece ve İstanbul Ahır Kapı Roman Orkestrası Spice Otel'de (Belek/Antalya), * Bengü: Lara Kervansaray Hotel'de (Antalya), * Sibel Can, Candan Erçetin, Volkan Konak, Gökhan Tepe: Titanic De Luxe'de (Belek/Antalya). * Altay: Side Sueno Hotels Beach'de (Antalya), * Coşkun Sabah, Soner Olgun, Candan Erçetin: Cratos Premium Otel'de (KKTC), * Ferhat Göçer Kaya: Artemis Hotel'de (KKTC), * Muazzez Ersoy: Merit Crystal Cove'da (KKTC), *

Gülben Ergen ve Selami Şahin: & Line Merit Park Hotel'de (KKTC), * Sibel Can ve Volkan Konak: Noah's Ark'da (KKTC), * Linet ve Gökhan Sezen Güral Afyon Hotel'de (Afyonkarahisar).