Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

23 Nisan 2017

 

VİDEO HABER

8 Ekim 2013

Görenler dehşete düştü V

Genç kızı izleyenler gördüklerine inanamadı.

reklam
Gonca YAĞCI / LONDRA, (DHA)- DOĞAÜSTÜ güçlerini kullandığını söyleyerek, kafede, masa ve sandalyeleri hareket ettiren genç kızı izleyen müşteriler gördüklerine inanamadı. Ancak olanların hiçbirinin gerçek olmadığı ve bu ortamın hazırlanmasında profesyonel bir ekibin olduğu daha sonra ortaya çıktı.

Amerika'nın New York kentinde bir kafede telekinizi (düşünce gücünü kullanarak nesneleri hareket ettirme yeteneği) yapan genç kızı gören müşteriler şoke oldu.

Görüntülerde, garsona kızan genç kız, masaları ve sandalyeleri hareket ettirmekle kalmıyor, garsonu da duvara yapıştırıp kaldırıyor. Kafe müşterileri ise olanları korku ve endişe içinde izliyor, kimileri de çığlık atıyor.

Ancak bunların hiçbirinin gerçek olmadığı ve bu ortamın hazırlanmnsında profesyonel bir ekibin var olduğu daha sonra anlaşılıyor.

İnternette bir gün içinde 2 milyona yakın kişinin izlediği video 1976 yapımı doğaüstü güçleri konu eden korku filmi Carrie'nin önümüzdeki günlerde vizyona girecek yeni versiyonunu tanıtmak için çekildi.

Stephen King'in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan filmde, Carrie adlı genç kızın telekinezik güçleri konu ediliyor.


Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.


Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.