Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

24 Nisan 2017

 

VİDEO HABER

13 Ekim 2013

TFF bayrağını indirdiler! V

TFF binası önünde toplanan Trabzonsporlular 2010-2011 şampiyonluk kupasını istedi.

reklam
DHA - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) önünde toplanan Trabzonsporlu taraftarlar, şike ve kupa protestosu gerçekleştirdi. TFF binası önünde toplanan Trabzonsporlu taraftarlar, binaya taş atmaya başladı ve ortalık bir anda karıştı.

İstinye Park önünde öğle saatlerinde toplanan Bordo-mavili taraftarlar, büyük bir grup ile meşaleler yakıp, sloganlar atarak TFF binasına yürüyüşe başladı. Bina önünde toplanan yaklaşık bin kadar taraftar, Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım aleyhinde sloganlar attılar. Taraftarlar daha sonra TFF bayrağını indirdi ve yerine Trabzonspor bayrağı astı. Ayrıca, bir piknik tüpü de Federasyon binasının önüne bırakıldı.

Normalde federasyon binası önündeki parka polis kordonu eşliğinde girilecekti fakat, önlem yetersiz olduğu için güvenlik zaafiyetinden faydalanan taraftarlar federasyon binasına çok yaklaştı. Kısa bir basın açıklaması yapan Bordo-mavili taraftarlar, "O kupa buraya gelecek. Adaletsizliğin son bulmasını ve çalınan kupamızın geri gelmesini istiyoruz" ifadelerini kullandı. Bu arada protestolarını sürdüren taraftarlar, polisin kurduğu barikatı yıkmaya çalışınca kısa süreli arbede yaşandı.Ardından grup halinde slogan atan taraftarlar önce binayı taş yağmuruna tuttu, taşlardan Spordan Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı da nasibini aldı.

Bir grup taraftar da Türkiye Futbol Federasyonu bayrakları indirerek yerine Trabzonspor bayraklarını astı.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

irfan
13 Ekim 2013 19:49

eğer bu kupayaı vermesseler bizde sert tarafımızı gösteririz susmak yok ulannn gerekir se bu binayı roket atarlarla başlarına yıkarız bu yaparız bizzz''haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır'' (hz.ali)

eril
13 Ekim 2013 18:48

ee böyle başkana böyle taraftar .... başkanları ortamı germek ve fener düşmanlığı yapmak için bu göreve geldi sanki. en iyi adamlarını su fiyatına yada bedava alıp kendilerini sıradan bir takım haline getiren galatasaray, ama bunların tüm derdi Fenerbahçe.. hayret ya. galiba fener düşmanlığı yapmak Trabzon spora başkanlık yapmak için gerekli şart oldu.

hasan türk
13 Ekim 2013 18:40

kupayı trabzona vermezler, boşuna uğraşmasınlar. çünkü fenerbahçenin oyu daha fazla

babaeskili
13 Ekim 2013 18:29

GEZİ EYLEMİNDE OLMAYANLAR ŞİMDİ KENDİLERİNE GÖRE ADALETMİ ARIYORLAR.
FB-GS VE BJK LİLER ASLA KARIŞMAYIN.

Poyraz Karayel
13 Ekim 2013 16:57

Aşağıdaki yorumu yazdığım haber bu olmamakla birlikte, haber başlığı da bu değildi. Yine de verdiğimiz hak arayışı mücadelemizi haberleştirdiğiniz ve taş atma olayını doğru bir şekilde aktardığınız için, teşekkür ederim. Bugün ülke genelinde bir türlü uygulanmayan gerçek adalet, bir gün herkese lazım olacak...

Tüm Yorumlar (7)

VİDEO HABER KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLERİMİZ