Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

30 Mart 2017

 

VİDEO HABER

16 Ekim 2013

İstanbul'da film gibi soygun V

Filmi aratmayan soygun anı, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

reklam
Mehmet AKTARAN - Habip ATAM / İSTANBUL DHA - Hadımköy'de bir banka şubesinde meydana gelen olayda şubeye giren silahlı iki kişi önce güvenlik görevlisi ve içerde bulunanları etkisiz hale getirdi. Daha sonra yanlarında getirdikleri spor çantayı bankoya fırlatan soyguncular 7 bin 300 lira alarak hızla olay yerinden kaçtı.

Gasp Büro Amirliği'nce başlatılan çalışmalarda, soygun anının saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdığı ortaya çıkarıldı. Görüntülerde, şapkalı silahlı iki kişi bankaya girerek içeridekilere silah doğrultuyor. Bankadaki kişileri yere yatırıyorlar. Soygunculardan biri yanında getirdiği çantayı tezgaha fırlatıyor. Banka görevlisi kadın çekmecelerdeki paraları çantaya dolduruyor. Ardından para konulan çantayı alan soyguncular bankadan dışarı çıkarak hızla uzaklaşıyor. Sokak üzerindeki görüntüler incelendiğinde ise soyguncuların kaçtığı aracın plakası tespit edildi. Kiralık olduğu tespit edilen otomobilin izini süren dedektifler banka soygundan 4 saat sonra şüphelilerden ikisinin izini buldu. Adresleri tespit edilen şüpheliler Kenan Ş.(43) ile Orhan Ç.(34) gözaltına alındı.

Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulanan şüphelilerden kahvecilik yapan Kenan Ş.'nin geçtiğimiz Nisan ayında Esenyurt'ta meydana gelen ve yaklaşık 1 milyon liranınçalındığı başka bir banka soygunu olayıyla ilgili gözaltına alındığını tespit etti.

Kenan Ş.'nin bu olayla ilgili çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldığı öğrenildi. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi. Yetkililer olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü firarda olan kimliği tespit edilen iki kişinin yakalanması için operasyonların sürdüğünü belirttiler.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.


Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

köle
16 Ekim 2013 13:18

İnsanoğlu,yarattığı para karşısın da,bu kadar aciz olmamalı!Bu kadar aciz olursa,böylesi acizliğin içine düşer!


VİDEO HABER KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLERİMİZ