Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

25 Nisan 2017

 

YURTTAN HABERLER

24 Ekim 2013

Van'a Tayyip Erdoğan makyajı

Erdoğan geliyor diye Van'da bu hazırlıklar yapıldı.

reklam
Murat ÇAĞLAR / VAN- (DHA)- BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan'ın 26-27 Ekim'de Van'a yapacağı ziyaretin hazırlıkları hız kazandı. AKP Van İl Başkanı Abdullah Aras, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 2 günlük gezisinin bayram havasında geçmesi için yoğun ve sıkı çalıştıklarını söyledi.

AKP il teşkilatı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın iki günlük Van ziyareti öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. Van ve ilçelerinde toplu açılışlarla miting yapacak olan Başbakan Erdoğan için meydanlar hazırlanırken, şehirdeki göze hoş gelmeyen görüntüler de silinmeye çalışıyor. Beşyol meydanında cumartesi günü yapılacak mitingin alanı ve çevresi temizlenip, afişlerle AKP bayrakları asılırken, depremde yıkılan Devlet Hastanesi'nin yaklaşık 20 bin metrekarelik boş alanı ise asfaltlandı.TÜM VAN HALKINA DAVET

23 Ekim 2011 Van depremi sonrası Başbakan Erdoğan'ın 4 defa Van'a ziyaret gerçekleştirdiğini 26-27 Ekim'de bir kez daha Van'a geleceğini söyleyen AKP Van İl Başkanı Abdullah Aras, Van'ın en ücra köşesinde bulunan kişiyi de mitinge davet edeceğiz. Çünkü bu ziyaretin bayram havasında geçmesini istiyoruz. Miting alanımız Beşyol meydanı. Beşyol meydanınında bulunan eski devlet hastanesi alanı da kötü görüntüsünden kurutulup asfaltlandı. Bu alan da yine mitingde kullanılacak. Tüm Van halkımızı mitinge davet ediyoruz" dedi.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Ahmet Altınok
24 Ekim 2013 21:13

Bu bir UTANMAZLIKTIR...


YURTTAN HABERLER KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLERİMİZ