Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

29 Nisan 2017

 

YEREL SEÇİM

25 Ekim 2013

Ödemiş, TESAV'ı ziyaret etti

Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Ödemiş, Tuncer ile fikir alışverişinde bulundu.

reklam
Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Bekir Ödemiş, 40. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinde İmar ve İskan Bakanı, Toplumsal, Ekonomik, Siyasal Araştırmalar Vakfı Başkanı Değerli Siyasetçi Sn. Erol Tuncer'i ziyaret etti. Sıcak bir ortamda geçen görüşme de Ödemiş, Erol Tuncer ile fikir alışverişinde bulundu.

Erol Tuncer, "Bekir Ödemiş CHP’nin içinden gelen değerli bir kardeşimizdir. Meslek anlayışında üretimi aynı zamanda Belediyecilik anlayışında üretimi benimsemiş, iyi işlere imza atmış bir kişidir" dedi.

"İlk siyasete başladığımda siyaseti çok iyi bildiğimi zannediyordum" diyen Tuncer, "İlk parti gezimizde anladım ki hiçbir şey bilmiyorum. Daha öğrenecek çok şeyim var. Hayatım boyunca öğrenmeye dayalı siyaset yürüttüm. Tavsiyem siyasetçilerin bilgiye ve öğrenmeye dayalı siyaset yürütmeleri. Tabi sadece bilgi yetmez, yaşamak lazım. Teoriyle uygulamayı harmanlamak gerekir. Bekir Ödemiş’in çalışmalarını ve hazırlıklarını gördükçe, siyasetçi kardeşimin iyi yolda olduğunu görüyorum" şeklinde konuştu.

Kurumların gelenekleri, geçmişleri ile var olduğuna dikkat çeken Tuncer, "Geçmişe sahip çıkan, gelenekleri önemseyen Bekir Ödemiş’e başarılar diliyorum" dedi..

Bekir Ödemiş ise UNESCO’nun değeri Kapadokya’yı düzgün şehir planlaması ile bugünlere getirdiklerini belirtirken, Çankaya’nın da düzgün şehir planlaması ile Türkiye’nin gözdesi haline geleceğini söyledi.

ÇANKAYA'YA YAKIŞIR İŞLER

Bekir Ödemiş sözlerine şu şekilde devam etti ; Çankaya mutluluğumuzu, üzüntümüzü paylaştığımız evimiz. Klasik hizmetlerin doğru yapılmasının yanı sıra nitelikli ve nicelikli projeler ile Çankaya’yı bozmadan, Çankaya’ya yakışır işler yapacağız. Bekir Ödemiş son olarak ; Değerli siyasetçi Erol Tuncer fikir ve görüşlerini benimle paylaştığı için teşekkür ediyorum, onun tecrübeleri benim için önem arz ediyor.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Çalıkuşu
25 Ekim 2013 11:31

Bunu da yayınlayın, sayın editör.
Çünkü yayınladığınız aşağıdaki yorumdan sonra, "Çalıkuşu, kör müsün? Nereden çıkardın TESEV/ TESAV yorumunu?" diyecekler olacaktır.

O yorumu yayınlayın diye göndermemiştim. Başlığı düzeltince, gerek yoktu yayınlanmasına.

Çalıkuşu
25 Ekim 2013 11:06

Ödemiş, TESEV'i ziyaret etti
..............................................

Toplumsal Ekonomik Siyasal Araştırmalar Vakfı

Vakfın, kısaltması TESEV değil, TESAV'dır.

TESAV, TESEV'den başka bir vakıftır.


YEREL SEÇİM KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLERİMİZ