Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

23 Nisan 2017

 

YEREL SEÇİM

25 Ekim 2013

Kılıç hedef büyüttü

Çiçekli Beldesi'nin Belediye Başkanı AKP'li Kılıç Edremit'e aday.

reklam
Gülay ÖZEK/VAN, (DHA) - Van'ın Edremit İlçesi'ne bağlı Çiçekli Beldesi'nin Belediye Başkanı AKP'li Yılmaz Kılıç, Edremit Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Kılıç, ilçede uygulayacağı 30 projenin de tanıtımını yaptı.

Çiçekli Belediye Başkanlığı görevini 2 dönemdir sürdüren Yılmaz Kılıç, bir otelda kahvaltılı basın toplantısı düzenleyerek, AKP'den Edremit Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı. 10 yıldır Çiçekli Belediye Başkanlığını yapan Kılıç, Edremit için hazırladığı 30 projenin tanıtımını da yaptı.

Belediye Başkanı olması halinde bu projeleri hayata geçireceğini belirten Kılıç, "10 yıllık belediye başkanlığı tecrübemin ardından Edremit Belediyesi için aday adaylığımı açıklıyorum. Bunun için Van'ın en profesyonel teknik kadrosuyla projeler ürettik. Projelerimizi sosyal tesislerden kafelere, yeşil alanlardan plajlara, vadi projemizden amfitiyatroya ve konser meydanına, hatta modren ve görkemli caddelerimize kadar düşünüp hazırladık. Bunların tamamını uygulayacağız" dedi.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

ŞABAN
25 Ekim 2013 20:44

Gözlemim şöyle: Politikada "hedef büyütmek" herhalde kaçınılmaz; fakat kişi oğlu politik hedefini büyütürken, genellikle kendisi küçülüyor... Gene de bu sözüme temkinli yaklaşın, derim; çünkü "politikadan anlarım" diyebilecek biri değilim.

Aslı
25 Ekim 2013 19:58

Ceza alan sabıkalı olmuyor mu?
Aday olmaya engel degil mi?
Bilen yanıtlarsa sevinirim.


YEREL SEÇİM KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLERİMİZ