Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

24 Nisan 2017

 

KADIN - SAĞLIK

25 Ekim 2013

Kazazede bebeği böyle uyuttu

Ailesi kaza geçiren bebekle sağlık memuru Ergin Gemikoz ilgilendi ve...

reklam
ADAPAZARI (Sakarya), (DHA) - SAKARYA'da ailesiyle birlikte geçirdiği trafik kazasının ardından hastaneye getirilen ve sağlık durumu iyi olduğu belirlenen bebeği hastanede görevli sağlık memuru Ergin Gemikoz dizinde sallayarak uyuttu.

Sakarya'da Kurban Bayramı'nın ikinci günü çekilen fotoğrafı Sakarya Toyota-Sa Hastanesi'nde görevli anestesi uzmanı Gökhan Bölükbaşı habercilerle paylaştı. Bölükbaşı, fotoğrafın hikayesini şöyle anlattı:

"Bayramın ikinci günü Sakarya böglesindeki kazanın ardından hastanemize bir ailenin 4 ferdi getirildi. 3'üne hastanemizde doktorlarımız tarafında müdahale yapılıyordu, durumu iyi olan en minik olanıyla ise sağlık memurumuz Ergin Gemikoz ilgilendi. Sağlık memurunun çocuğu mama verip, dizinde sallayarak uyutmaya çalışması beni etkiledi. Sağlıkçılara uygulanan şiddetin her geçen gün arttığı bu günlerde hiç kimseden takdir beklemeden kapalı kapılar ardında yüreğinin tüm şefkatini hayatında ilk kez gördüğü ve belki de bir daha hiç görmeyeceği bir bebeğe göstermesi, sağlıkçıların insan hayatı için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor."