Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

25 Nisan 2017

 

MEDYA

25 Ekim 2013

Atilla Güner ekrana dönüyor

RS FM'de Akşam Postası programını sürdüren Güner VTV'de haftalık program yapacak.

reklam
Vatan ve Milliyet gazetelerinin eski yöneticilerinden Atilla Güner, Antalya merkezli VTV ekranlarında haftalık haber programı yapacak.

RS FM'de 'Akşam Postası' programını sürdüren Güner, Vatan'ın kuruluşunda görev almış ve Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı olarak görev yaparken iki yıl önce istifa etmişti.

VTV sitesinden bu konuda yapılan açıklama şöyle:

"Son bir yıldır yaptığı atılımlar ile adından söz ettiren Antalya merkezli VTV şimdi de radyolardan tanıdığınız Atilla Güner'i sizlerle buluşturacak.

‘Atilla Güner ile Ayrıntılar’ 27 Ekim pazar günü saat 20.30'da VTV ekranlarında yayınlanacak.

Atilla Güner Kimdir?

1981'de Ankara Barış Gazetesi'nde mesleğe başladı. Hürriyet Ankara Bürosu'nda sıkıyönetim mahkemelerini izledi. Adliye muhabirliği yaptı. Hürriyet, Milliyet ve Söz gazetelerinde çalıştı. Sabah, Vatan ve Milliyet'te Yazı İşleri Müdürlüğü yaptı. Kanal 6, Kanal D, NTV, Kanal E'de televizyon haber yöneticiliği yaptı. Milliyet Haber Ajansı Genel Müdürlüğü'nü sürdürürken Hürriyet Haber Ajansı ile birlikte DHA çatısında birleşme çalışmalarına katıldı.

Kuruluşundan beri görev aldığı Vatan'dan Haziran 2011'de ayrıldı. 'Atilla Güner ile Akşam Postası' adlı radyo programını RS FM'de sürdürüyor. Güner, ikisi TGC ve ikisi ÇGD olmak üzere 4 kez 'Yılın gazetecisi, radyocu programcısı ve TV habercisi' ödülünü aldı.

İşte, programın tanıtım filmi: