Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

29 Nisan 2017

 

YEREL SEÇİM

25 Ekim 2013

Ali Kılıç: Gülsuyu halkındır

Ali Kılıç, çetelerle uğraşan Gülsuyu halkını ziylaret etti.

reklam
CHP Yurtdışı Örgütlenme Koordinatörü ve Maltepe Belediye Başkan A. Adayı Ali Kılıç, Maltepelilerin sorunlarını yerinde dinlemeye devam ediyor.

CHP Yurtdışı Örgütlenme Koordinatörü ve Maltepe Belediye Başkan A. Adayı Ali Kılıç, aylardır uyuşturucu çetelerine karşı mücadele eden Gülsuyu halkının talep ve sorunlarını duyurmaya ve yanlarında olmaya devam ediyor.

Kılıç, Gülsuyu’nda yaşanılanları ve Gülsuyu sorunlarını dinlemek üzere Gülsuyulu kadınlarla buluştu.

Gülsuyu Sakinlerinin sorunlarını gerek kamuoyu gerekse Partisinin gündemine taşıyan Kılıç, Gülsuyulu kadınların sorunlarını ve aylardır süren mücadele sonucunda yaşadıkları mağduriyetleri dinledi.Gülsuyu halkının yalnız olmadığını ve yaşanılanların en çok kadınları etkilediğini belirten Kılıç, “Suç ve şiddetten arındırılmış, her yerleşkesiyle çekim merkezi olan, emin ve güvenli bir Maltepe’de yaşamak istiyoruz. Gülsuyu aylardır rant ve talan uğruna çeteler tarafından kuşatılmış ve buna rağmen Gülsuyu Halkı çocuklarını ve mahallelerini çetelere teslim etmemek üzere onurlu bir mücadele sergiliyor. Bu mücadelede Gülsuyu Halkının yanında oldum ve yanında olmaya devam edeceğim. Gülsuyu, halkındır ve halkın kalacaktır” dedi.

Gülsuyulu Kadınların yoğun ilgi gösterdiği ve desteklerini paylaştığı buluşmada Kılıç, Yerel Yönetimlerde bir ilke imza atılan ‘Yerel Yönetimler Manifestosu’na da söz ayırarak,” Halkımızı hakları olan Yönetim Koltuğuna ve gelecek kaygısı duymadan hakça, onurlu ve insanca yaşayabileceğimiz bir düzeni hep birlikte kurmaya çağırıyorum. Toplumun omurgası kadınlarımız ile el ele daha yaşanılır daha çağdaş bir gelecek inşa edeceğiz” dedi.