Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

24 Nisan 2017

 

MEDYA

26 Ekim 2013

Yiğit Bulut'un maaşı kaç para?

TRT'de program yapan Bulut'un maaşı Meclis gündeminde.

reklam
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yiğit Bulut, TRT Haber'de Cuma geceler yayınlanan 'Derin Analiz' programında yorumculuk yapıyor.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a, "Başbakan Başdanışmanı Yiğit Bulut'un TRT'de program yaptığı doğru mudur?" diye sordu.

Koç, Arınç'ın yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığına sunduğu soru önergesinde, "Başbakan Başdanışmanı Yiğit Bulut'un TRT'de program yaptığı doğru mudur? Yiğit Bulut TRT'de program yapıyorsa bu programın adı nedir?

Haftada kaç gün hangi kanalda yayınlanmaktadır? Kamu görevlisi bir kişinin TRT'de program yapması ve karşılığında ücret alması yasal mıdır? Yasal değil ise Yiğit Bulut'a program ücreti nasıl ve hangi adla ödenmektedir? Yiğit Bulut'a TRT'nin ayda 40 bin TL ödediği doğru mudur? Doğru değilse Yiğit Bulut'a aylık ne kadar ödenmektedir?" sorularını yöneltti.
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

S,DOĞAN
26 Ekim 2013 22:32

Yaw ülkeyi terk etsemmi yoksa bunlarla mücadeleye devammı karar veremiyorum.Tipe bak basdanısmanmi artistmi belli degil..Bu basbakana ne akıl verebilir ki namaz bilmez sure bilmez.Hac'a gittimi la bu

JET
26 Ekim 2013 21:06

BU DAVA MECLİS’İN SİGORTASI, PARTİ KAPATILABİLİR
Son söz: Yukarıda “dava açılma” sürecini analiz ettik. Dava açılabilir, parti de kapatılabilir. Asıl iş ondan sonrasında. Türkiye 2003-2007 arasında “çok ağır darbe yedi”. Bütün telekomünikasyon şirketleri, bankaları, ağır endüstriyel tesisleri, limanları, tersaneleri satıldı. Şimdi asıl iş “yeni bir milli irade tesis” ederek, bu süreci tersine çevirmek ve Türkiye’nin “tasfiyesine her alanda dur” diyerek, buraları mutlaka geri almak!
Not: Hükümete yakın bir guruba satılan bir gazete manşet atmış; “Meclisi de kapatsaydınız!” Onlara sadece şunu söyleyeceğim; eğer biraz uğraşıp bizler gibi gidişatı sorgulamayı deneseydiniz, açılan bu davanın Meclis’in “açık kalmasının sigortası” olduğunu anlardınız! Anlayana bu cümle de çok şey var!” (Yiğit Bulut / 16 Mart 2008 / Vatan)

dirfilli
26 Ekim 2013 20:32

Koskoca Danışman..!

Kafası bilgi dolu.
Fazlası tebahur etmesin diye sürekli JÖLE ile izole ediliyor.
40.000 Tl. maaş yetmez bile civanıma.
Kızına 52 bin...
Danışmana 40.000
Mağdur olmasınlar yeter ki..!
Bizler ekmeğimizin yanında bir zeytini dört lokmada bitirsek ne olur..?
Ama onlar alışkın değil beceremezler !
Bayat ekmekle, imansız peyniri bizim gibi götüremezler.
Onlara her şey HELAL.


MEDYA KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLERİMİZ