Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

28 Nisan 2017

 

İSTANBUL

26 Ekim 2013

İDO'dan Cumhuriyet tarifesi

29 Ekim kutlamaları nedeniyle bazı seferlerde değişiklik.

reklam
İSTANBUL (ANKA) – Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, İstanbul Boğazı’nda yapılacak havai fişekli kutlamalar nedeniyle 29 Ekim 2013 Salı günü İDO seferlerinde bazı değişiklik yapıldı.

İDO’dan yapılan açıklamada, 29 Ekim Salı günü İstanbul Boğazı’nda havai fişek gösterisi yapılacağı ve 18.00 ile 21.30 saatleri arasında Boğazın gemi trafiğine kapatılacağı hatırlatıldı. Durumun Kabataş’tan yapılacak bazı seferleri etkilediği için değişikliklere gidildiği belirtilen açıklamada, şöyle denildi:

“Akşam 17.30’da Bursa-Kadıköy-Kabataş seferi, Bursa–Kadıköy-Yenikapı olarak gerçekleştirilecek, gemi Kabataş’a yanaşamayacağı için Yenikapı’ya yanaşacaktır. Akşam saat 18.30 ve 20.00’de yapılması gereken Kabataş-Kadıköy-Bursa seferleri ise söz konusu uygulama kapsamında iptal edilmiştir. Buna mukabil saat 19.00/19.20 ve saat 20.30/20.50 kalkışlı olarak, Kadıköy-Yenikapı/Bursa deniz otobüsü ek seferlerinin yapılmasına karar verilmiştir. İlgili seferlerin bilet satışları www.ido.com.tr üzerinden başlamıştır. İptal edilen seferlerdeki yolcuların mağdur olmaması ve dilerlerse yeni ilave edilen seferleri kullanmaları için, yeni ek seferlerde, iptal edilen seferlerdeki yolcu sayısı kadar yer tutulacaktır. İptal edilen seferlerin ücret iadesi ise anında yapılmıştır. İDO’nun iç hat seferlerinde ise kutlamalardan etkilenen herhangi bir seferi bulunmamaktadır.”