Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

29 Nisan 2017

 

YEREL SEÇİM

26 Ekim 2013

Malkoç İP'yi ziyaret etti

Şişli'ye adayı olan Kenan Malkoç çalışmalarını sürdürüyor.

reklam
Tolga YİRMİBEŞOĞLU/Haber Keşif - CHP Şişli Belediye Başkan Aday Adayı Kenan Malkoç, "Sıkmadığımız El, Çalmadığımız Kapı Kalmayacak" sloganıyla çıktığı seçim çalışmaları kapsamında İşçi Partisi Şişli İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Şişli'yi rekor oyla alacağını iddia eden Malkoç, İşçi Partisi Şişli İlçe Başkanlığı ziyaretiyle ilgili Haber Keşif'e yapmış olduğu basın açıklamasında; "Sevgili dostlar. Gitmediğimiz yer, sıkmadığımız el bizim değildir dedik ve Şişli'yi karış karış gezmeye devam ediyoruz. 24 Ekim'de İşçi Partisi Şişli İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ettik. İşçi Partisi İlçe Başkanı Sayın Erdoğan Aslanoğlu ve çok değerli İşçi Partisi üyeleriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Kendilerine projelerimizi anlattık, bugüne kadar yaptığımız çalışmalardan bahsettik" dedi.

"ŞİŞLİYİ REKOR OYLA KAZANACAĞIM"

Yapmış olduğu çalışmalar ile dikkat çeken Kenan Malkoç, adaylığının kesinleşmesi halinde "Şişli'yi rekor oyla kazanacağım" iddiasında bulundu.

Malkoç sözlerine şöyle devam etti; "Bize gönül vermiş arkadaşlarımızla birlikte bu yola çıktık. Birlikte başaracağımızı her fırsatta dile getiriyoruz. Sevgili Yol Arkadaşlarım, Benimle Birlikte Gece Gündüz Emek Veren Emekçi Kardeşlerim, Emeğinizi Boşa Çıkarmayacağım... Partim ve Örgütüm Bizi Adaylaştırırsa ŞİŞLİ`yi CHP`ye Rekor Oyla Kazandıracağımıza Söz Veriyorum" dedi.