Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

24 Nisan 2017

 

SİYASET

26 Ekim 2013

Ön seçime Kılıçdaroğlu desteği

Kılıçdaroğlu aday adayı Nazan Özbaykal'ı tebrik etti.

reklam
GERÇEK GÜNDEM - HABER MERKEZİ / CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Nazan Özbaykal, "Kendimizi örgütümüze emanet edelim. Örgüt kimi isterse aday o olsun'' dedi. Selvi Kılıçdaroğlu, yanına oturttuğu Özbaykal'ı konuşmasından ötürü tebrik etti.

CHP Kadın Kolları'nın İstanbul'da düzenlediği ''Kadın Adayların Tanıtım Toplantısı'' Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. İstanbul'daki belediye başkan aday adaylarının konuşma yaptığı toplantıya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu da katıldı. Aday adayları toplantıda üçer dakikalık konuşma yaptı ve kendisini tanıttı. Adaylar, projelerini de arkadaşlarıyla paylaştı.

TEPEDEN İNME DEĞİL, ÖRGÜTÜN SEÇTİĞİ

CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Nazan Özbaykal ise projelerin yanı sıra siyasi bir çıkış da yaptı. Özbaykal, "Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı olarak tepeden inme değil, örgütümün seçtiği Belediye Başkan Adayı olmak istiyorum. Bu yüzden ön seçim talebimi bir kez daha sizlerin vasıtası ile Genel Merkeze iletiyorum'' dedi. Özbaykal, ''Sosyal demokrasiye inanmış CHP'nin üyeleri, bu partinin yürütme organlarını ve Genel Başkanını seçebiliyorsa , aynı üyelerle ön seçim de yapılabilir. Üyelerimiz, partimiz adına doğru il ve ilçe Belediye Başkan adaylarını da seçeceklerdir'' ifadesini kullandı.

KILIÇDAROĞLU'NDAN TEBRİK


Özbaykal, konuşmasını yaptıktan sonra Selvi Kılıçdaroğlu'nun kendisini yanına davet ettiği görüldü. Selvi Kılıçdaroğlu, "Konuşmanızı çok beğendim. Güzel bir noktaya temas ettiniz'' dedi.