Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

25 Nisan 2017

 

YEREL SEÇİM

26 Ekim 2013

Süne: Buca için adayım

Mehmet Süne çalışmalarını esnaf ziyaretiyle sürdürdü.

reklam
CHP PM eski Üyesi ve Buca Belediye Başkanı Aday Adayı Mehmet Süne, seçim çalışmalarını mahallelerde faaliyet gösteren esnaflara yaptığı ziyaretlerle sürdürüyor.

Mehmet Süne Mahallelere Çıkarma Yaptı

Seçim çalışmaları kapsamında ilçe sınırları içerisinde yer alan mahallerde temaslarda bulunan CHP Buca Belediye başkan aday adayı Mehmet Süne’nin son durağı Atatürk, Kozaağaç, Yıldız, Kuruçeşme ve Buca Koop. Mahalleleri oldu. Partililer, mahalle sakinleri ve mahalle esnaflarıyla ile bir araya gelen Süne, neden aday adayı olduğu ve belediye başkanı seçilmesiyle gerçekleştireceği projeler konusunda bilgi paylaşımda bulundu. Mehmet Süne'ye ziyaretinde CHP Buca İlçe eski Başkanı Selim Bozdağ, İlçe eski yöneticisi Turan Özcan, İl Genel Meclis Üyesi Umut Orkun Uğraş ile partisinin kadın ve gençlik kolları üyeleri de eşlik etti.

Sorunların Üstesinden Ancak Biz Geliriz

Buca’nın tüm sokaklarını karış karış bildiğini ve ilçede var olan tüm sorunların çözümü için göreve geldiklerinde katılımcı demokrasi anlayışıyla çalışacaklarının altını çizen Süne, "Buca’da yaşayan herkesin artık bir çare bulunsun’ dediği başta ulaşım, imar, çevre, altyapı, spor alanları sorunları ile esnaf kardeşlerimizin kronikleşen sorunlarına çözüm olacak projelerini hayata geçireceğiz. Hizmette hiçbir ayrım yapmadan gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. İlçemiz sınırlarında yaşayan tüm halkımızı kucaklayacağız, herkesin sorunlarına çare bulacağız. Buca'da sorunlar belli bunu çözmek için gereken her şeyi yapacağız. Biz Buca sevdalısıyız. Biz tecrübeliyiz. Daha yaşanabilir bir Buca için elimizi de, gövdemizi de taşın altına koymaya hazırız. Çıktığımız bu yolda projelerimizde katılımcı demokrasi anlayışımızla Buca halkına hizmet etmek istiyorum' dedi.