Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

29 Nisan 2017

 

YEREL SEÇİM

26 Ekim 2013

Haşhaş’tan muhtar ziyaretleri

Murat Haşhaş ilçedeki ziyaretlerine devam ediyor.

reklam
CHP Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi ve Başkan aday adayı Murat Haşhaş, ilçedeki ziyaretlerine devam ediyor.

CHP Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi Murat Haşhaş Gaziosmanpaşa Samsunlular Derneği'ni ziyaret ederek Başkan Şenol Saka ile sohbet etti.

Murat Haşhaş doğup büyüdüğü Gaziosmanpaşa'da Samsunlular ve diğer yörelerden gelen insanlarla kardeşçe yaşadığını, Samsunlular ile sık sık bir araya geldiğini ifade etti.

Samsunlular Dernek Başkanı Şenol Saka ise Murat Haşhaş'ın derneklerine, süreç içinde önemli katkıları olduğunu, derneğin davetlerine elinden geldiğince katıldığını ifade etti.

Başkan Saka, dernek olarak Gaziosmanpaşa ve Samsun'da bulunan hemşerilerine maddi-manevi destek olmaya çalıştıklarını, başkanlığı döneminde derneğe Gaziosmanpaşa'da bir daire aldıklarını söyledi.

CHP Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi Murat Haşhaş Sarıgöl Mahalle Muhtarı Ünal Basın'ı makamında ziyaret ederek sohbet etti. Haşhaş Ünal Basın ve Basın ailesini yıllardır tanıdığını, muhtar olarak insanlara tarafsız olarak iyi hizmet sunduklarını söyledi. Haşhaş Ünal Basın'dan muhtarların sorunları hakkında bilgiler aldı.

Muhtar Ünal Basın Mahalle'de yaşanan kentsel dönüşümlerin sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasını beklediklerini söyledi.

Murat Haşhaş ise meclis üyesi olarak konunun takipçisi olduklarını, kentsel dönüşümün hangi iktidar gelirse gelsin vatandaş lehine olarak devam etmesi gerektiğini söyledi.

Murat Haşhaş Mali Müşavir ve Muhasebeciler Derneği'nde

Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi Murat Haşhaş, yeni seçilen Gaziosmanpaşa Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği Başkanı Levent Satılmış ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Haşhaş yeni yönetime seçilmiş oldukları görevde başarılar diledi.