Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

24 Mart 2017

 

MEDYA

27 Ekim 2013

Sanem Çelik ekrana döndü

Çelik, uzun bir aradan sonra İnadına Yaşamak dizisiyle ekranlarda olacak.

reklam
Uzun süredir hiçbir yapımda yer almayan Sanem Çelik, önümüzdeki hafta "Behzat Ç.: Ankara Yanıyor" filmiyle, ardından da "İnadına Yaşamak" dizisiyle izleyici karşısına çıkacak.

Milliyet'in sorularını yanıtlayan Çelik: "Söylediklerimin yazılmamasıydı benim derdim. Ben ne diyorum, sen ne diyorsun durumu. O da artık mühim değil. Benim hücrelerim, ruh sağlığım, yapmaya çalıştığım şey çok daha önemli. Benim seyircimle hiçbir problemim yok, olmadı da" açıklamasında bulundu.

Sanem Çelik, yedi yıl kadar önce, "Aliye" dizisine nokta koyduktan sonra yönetmen Kudret Sabancı ile aşk yaşadığı haberleri sonrasında Los Angeles'a gitmişti. Arada sadece fazla uzun ömürlü olmayan "Güldünya" dizisinde oynamak dışında neredeyse hiç ortalarda görünmeyen Sanem Çelik, İnadına Yaşamak dizisi ile yeniden izleyicinin karşısına çıkacak.

Dizideki karakterinden bahseden Çelik, "Zeynep rehber bir kadın. Renkli bir dünyası var, bunlar seyircime aktarabileceğim bir sürü güzel bilgi demek. Yeni bir Sanem var, başka bir şey yapıyor şu anda, yeni bir nesil var, yeni karşılaşmalar olacak" dedi.