Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

24 Nisan 2017

 

SİYASET

27 Ekim 2013

CHP'nin anketçisiyle yan yana

CHP liderine yanıt veren Sarıgül'ün yanında ilginç bir isim de yer aldı...

reklam
GERÇEK GÜNDEM / HABER MERKEZİ - Mustafa Sarıgül bugün CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına yanıt verdi.

Kitabının imza gününe katılan Sarıgül adaylıkla ilgili açıklamalarda bulundu.

Sarıgül'ün yanında CHP'nin seçim araştırmalarını yapan İPSOS adlı firmanın başında bulunan Tonguç Çoban da yer aldı.

"ÇAĞRISI EN ÜST DÜZEYDE YERİNİ BULACAK"

Mustafa Sarıgül, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun çağrısına yanıt verdi. Sarıgül 'Kılıçdaroğlu'nun çağrısı en üst düzeyde yerini bulacaktır' dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün konu ile ilgili “Bölünme lüksümüz yok. Türkiye Değişim Hareketi’nin hepsini CHP’ye davet ediyoruz. Ayrışma lüksümüz yok. Türkiye can derdinde, biz ayrışıyoruz. Bizim bir araya gelmemiz lazım. Ayrı ayrı konuşmak yerine beraber konuşalım. Güç birliği yapalım. Dilekçeyle beraber gelir. Gizli oylamayla partiye üyeliği kabul edilirse sorun kalmaz” demişti.

Sarıgül, "Ben Türkiye değişim hareketine sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun yapmış olduğu çağrıya çok teşekkür ediyorum. TDH'ya gönül veren binlerce yurttaşımızın emeğine sayın Kılıçdaroğlu çok güzel bir sevgi göstermiştir. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun çağrısı en üst düzeyde yerini bulacaktır. TDH'ya gönül vermiş binlerce yurttaşın adına sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na çok teşekkür ederim " diye konuştu.

CHP'NİN ANKETÇİSİ DE SARIGÜL'ÜN YANINDA

Sarıgül'ün imza gününe katılan isimlerden biri de İPSOS'un Genel Müdürü Tonguç Çoban.

Mustafa Sarıgül CHP'nin seçim adaylarıyla ilgili anketler yapan Çoban'la beraber kitap imzaladı.

Öte yandan Tonguç Çoban, sabah saatlerinde Gürbüz Çapan'ın evinde düzenlenen kahvaltıya da Sarıgül'le birlikte gitmişti.

Peki ama kimdir bu Tonguç Çoban? İşte Barış Yarkadaş'ın kaleminden bu sorunun yanıtı: CHP LİDERİNİ DEVİRME PLANI

Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

özüm kaya
28 Ekim 2013 23:30

sarıgül gelir ve belediye başkanı olur...CHP liderliğine ulaşamaz...KEMAL BEY sanılanın aksine çok güçlü...bunu yakından tanıyanlar bilir....korkamyın...CHP 90 Yıldır ayakta....

k. diş
27 Ekim 2013 23:10

şişli mşp mahalesinde yaptığı kültür merkezini ortağı olduğu okula satan başkan istemiyoruz chp genel merkezi sesimize kulak vermesini bekliyoruz

yapma a adaşım
27 Ekim 2013 23:09

CHP İNTİHAR EDİYOR.NE KADAR SARIGÜL SEVDALI VARMIŞ.BIRAKIN SARIGÜLÜ PAZARLAMAYI.SARIGÜLÜN NE MENEM BİRİ OLDUĞUNU ÇOĞU KİŞİ BİLİYOR.NEYMİŞ SARIGÜL İLE İSTANBUL ALINIRMIŞ.SARIGÜL ADAY OLSUN HELE BİRDE RTE ANLASIN İSTANBULUN ELDEN GİDECEĞİNİ BAKIN O ZAMAN SİZ SARIGÜLE AİT NELER NELER DÖKÜLÜR ORTAYA.HELE BİRDE ŞUNU DÜŞÜNÜN.SARIGÜL RTE VE HÜKÜMETİ ELEŞTİREN BİR SÖZÜ NE ZAMAN SÖYLEDİ.DUYDUNUZ MU?SÖYLEDİ DE BİSLER Mİ DUYMADIK.İLK YAZDIĞIM SÖZ:EĞER SARIGÜL CHP YE GELİRSE CHP İNTİHAR ETMİŞ OLUR.SONUÇLARI HEP BİRLİKTE GÖRÜRÜZ SARIGÜL SEVDALILARI.EĞER BEN YANILIRSAM SÖZ VERİYRUM BURADAN ÖZÜR DİLEYECEĞİM SARIGÜL SEVDALILARINDAN.GERÇEKLERLE YÜZLEŞİNCE SİZDE PARDON DEMEYİ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

Niyazi Yolagider
27 Ekim 2013 23:00

Çare:1-Sarıgül 2-Değişim 2.1- Parti amblemi değişsin 6 ok yerine pembe fiyonk 2.2- Genel Başkan Yalan Dünya'daki Selahattin gibi değişsin misal deri pantalon giysin dövme yaptırsın. Kına da olabilir. 3- Parti kapatılsın müze yapılsın ( daha önce hiç kimsenin aklına gelmemiş bi fikir. 4- Seçimi almak için herkes kendinden çıksın. İşbu formülü uygulayıp alacağınız sonuca "başarı" diyin. Çok başarılı müthiş kucaklayıcı ve değişlmekte en birincisiniz de peki hala CHP misiniz?

ramazan tatlı
27 Ekim 2013 20:08

sarıgülün kıblesi belli değil.siz hiç hükümete bir eleştiri yapdığını duydunuz mu..amerikancı ve cemaatçi.balon gibi şişirdiler yazık

Tüm Yorumlar (23)

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLERİMİZ