Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

24 Nisan 2017

 

YEREL SEÇİM

27 Ekim 2013

Adıgüzel'in ziyaretleri sürüyor

Seyhanlı vatandaşlar, CHP belediye başkan adayı Adıgüzel'e şikayetlerini anlattı.

reklam
Seyhanlı vatandaşlar, CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Doktor Ahmet Adıgüzel’e, “Daha fazla tahammülümüz kalmadı. Artık Azim Öztürk’ten kurtarın bizi” diyerek adeta feryat ettiler.

Seyhan’ı adım adım gezen halkın doktoru Adıgüzel’in Gülpınar Mahallesi ve Obalar Caddesi ziyaretlerinin ardından bir sonraki durağı Saydam Caddesi oldu.

Esnaf ziyareti yapan ve sorunlarını dinleyen Adıgüzel’e vatandaşlar belediye başkanı Azim Öztürk’ü şikâyet ettiler.

“Daha fazla tahammülümüz kalmadı. Artık Azim Öztürk’ten kurtarın bizi. Biz, makamından dışarı adım atamayan bir belediye başkanı değil, halkın arasında olan belediye başkanı istiyoruz” diyen vatandaşlara Adıgüzel de “Merak etmeyin. Onu ben göndereceğim. Günleri sayılı” diye karşılık verdi.

Seyhan’ı eşit ve adil hizmet vererek bambaşka bir ilçe haline getireceklerini anlatan Adıgüzel, “Bütün vatandaşlarımız Seyhan’da yaşamaktan gurur duyacaklar. Yeter ki siz sandık başına gidin ve üzerinize düşeni yapın. Seyhan’ın reçetesi bende” dedi.

Saydam Caddesi’nin ardından Alidede ve Beşocak Mahallelerinde de ziyaretler yapan Adıgüzel, daha sonra Hürriyet, Havuzlubahçe, Barbaros Mahallelerinin ortak semt pazarında da halkla buluştu. Adıgüzel’e vatandaşın yoğun ilgisi burada da sürdü.

Ezilen emekçi ve yoksul halkın yanında olduğunu vurgulayan Adıgüzel, “Seyhan’da halkımızla birlikte tarih yazacağız. Türkiye’nin en başarılı belediyesi olacağız” diye konuştu.