Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

23 Nisan 2017

 

YEREL SEÇİM

27 Ekim 2013

CHP'li kadınlar arı gibi çalışıyor

CHP'li kadınlar Adana'da yerel seçim çalışmalarına hazır.

reklam
Cumhuriyet Halk Partili kadınlar Milletvekilleri Ümit Özgümüş ve Turgay Develi’nin de katıldığı toplantıda yerel seçimler üzerine yaptıkları çalışmaları değerlendirdi.

Aralarında CHP Yüreğir Kadın Kolları İlçe Başkanı Seher Irk, Çukurova Kadın Kolları Başkanı Ziyneti Emre, Sarıçam İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Ünal ile Ceyhan İlçe Kadın Kolları Başkanı Suna Tunç ve Yüreğir ilçesinden Belediye Meclis üyeliği için başvuran kadın aday adaylarının da bulunduğu kadınlar Yüreğir ilçe binasında bir araya geldi.

Yerel seçimler üzerine kendi ilçelerinde yaptıkları çalışmaları aktarıp bilgilerini paylaşan CHP kadın kolları ilçe başkanları ve adaylar önümüzdeki dönemde planladıkları programları da Milletvekilleri Ümit Özgümüş ve Turgay Develi ile yeniden gözden geçirerek, yerel seçimlerde Adana’da iddialı olduklarını dile getirdiler.

CHP’nin 30 Mart 2014’de yapılacak yerel seçimlerde bütün belediyeleri kendi içinden çıkaracağı adaylarla kazanacağını da kaydeden CHP’li kadınlar, "Son günlerde partimizin içini karıştırmaya dönük spekülasyon yapanlar, amacımıza ulaşmamızı engelleyemeyecek. Biz bu tür amacı belli dedikodularla ilgilenmiyor, CHP’li kadınlar olarak seçimleri kazanmaya odaklandık ve çalışıyoruz" dediler.