Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

25 Mart 2017

 

SİYASET

27 Ekim 2013

Bahçeli nikah şahitliği yaptı

Bahçeli, Gündüz Aktan'nın oğlu Uygar Aktan - Serra Balioğlu çiftinin nikah törenine katıldı.

reklam
Hakan KAYA / İSTANBUL, (DHA) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir dönem MHP İstanbul Milletvekili olan ve 2008 yılında hayatını kaybeden Gündüz Aktan'nın oğlu Uygar Aktan - Serra Balioğlu çiftinin nikah törenine katıldı.

Uygar Aktan'ın nikah şahitliğini yapan Bahçeli, geline bir altın bilezik taktı. Akşam saatlerinde Seyrantepe'de bulunan MHP İl Başkanlığı'nı ziyaret eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, burada partililerle tek tek tokalaşmanın ardından basına kapalı toplantı düzenledi.

Ziyaretin ardından Bahçeli, bir dönem MHP İstanbul Milletvekili olan ve 2008 yılında kalp ve karaciğer yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden Gündüz Aktan'nın oğlu Uygar Aktan ve Serra Balioğlu çiftinin Beşiktaş -Kuruçeşme'deki nikah törenine katıldı. Les Ottomans Otel'de düzenlen nikah törenine gelen Bahçeli, bir süre çiftin aileleriyle sohbet etti.Uygar Aktan ve Serra Balioğlu çiftinin salona gelmesiyle birlikte çiftin nikah töreni başladı. Törenin başlamasıyla birlikte nikah memuru, Bahçeli'yi nikah şahitliği yapması için sahneye davet etti. Bahçeli, Uygar Aktan'ın nikah şahitliğini yaparken, gelinin nikah şahitliğini ise Rasim Koç ve Hicran Özalp yaptı.

Nikah töreninin ardından Bahçeli, evlilik cüzdanını gelin Serra Balioğlu'na verdi. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Bahçeli, geline bir altın bilezik taktı.