Bu bölüm arşiv niteliğindedir. Güncel sitemiz için lütfen tıklayın.

Kılıçdaroğlu her şeyin farkında

BARIŞ YARKADAŞ

Siyasette Stratejik Planlama

ELFİN TATAROĞLU

Adalet suç işlerse!

NURHAN YÖNEZER

Amerika’da olsa... ve Rahman Altın

NECEF UĞURLU

24 Nisan 2017

 

YEREL SEÇİM

27 Ekim 2013

İmamoğlu sosyal medyada

Ekrem İmamoğlu, Twitter'da kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

reklam
Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da takipçileri ile buluşan CHP Beylikdüzü Belediye Başkanı Aday Adayı Ekrem İmamoğlu, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

#gelecegimizicin hastagıyla, bir saati aşkın sürede takipçileri ile sohbet eden Ekrem İmamoğlu, kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap verdi.

Takipçilerinden en fazla ulaşım sorunu konusunda sorular alan Ekrem İmamoğlu, çözüm için projelerin hazır olduğunu, yakında açıklayacaklarını belirtti.

Takipçilerine Beylikdüzü projeleriyle ilgili ipuçları da veren Ekrem İmamoğlu, bir takipçinin “Gürpınar ve Kavaklı köy kalmaya mahkûm mu” sorusuna, Gürpınar, Kavaklı ve Yakuplu’nun, tasarladıkları meydan projesiyle ilçenin çekim merkezi haline geleceğini söyledi.

Beylikdüzü’nü çağdaş bir kent yapmak için hazır olduklarının mesajını veren İmamoğlu, her zaman halkın arasında, halkla üreten ve hesap veren bir sürece talip olduklarını ifade etti.

İmamoğlu, bir takipçisinin “halkta olumlu bir algınız var, bunu nasıl başardınız” sorusunu ise, “çok çalışmak, sürekli gözlem yapmak, yol arkadaşlarıyla sürekli diyalog kurmak, önyargısız ve empati dolu bir hayat kavramlarıyla yanıtladı.